کد مطلب: 64
مراسم توديع و معارفه سرپرست سازمان فناوري اطلاعات شهرداري شهرکرد برگزار شد.
تاریخ انتشار : 1396/10/11
نمایش : 601
مراسم توديع و معارفه سرپرست سازمان فناوري اطلاعات شهرداري شهرکرد با حضور معاونت امور اداري _ مالي، رئيس امور اداري، سرپرست روابط عمومي شهرداري شهرکرد و پرسنل سازمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان در اين مراسم با صدور حکمي از سوي آقاي غلاميان شهردار شهرکرد ،خانم شهلا اشرفي به عنوان سرپرست جديد سازمان منصوب و از تلاش‌هاي آقاي مهندس بهروز محمدپور رئيس پيشين اين سازمان تشکر و قدرداني شد.
مهندس مومني در اين جلسه ضمن تقدير و تشکر از پرسنل سازمان فاوا گفت: فناوري اطلاعات نقش مهم و انکار نشدني در مجموعه شهرداري دارد و بايد به آن توجه ويژه‌اي شود. وي همچنين از زحمات مهندس محمدپور تشکر و براي ايشان آرزوي موفقيت نمودند. وي با اشاره به تجربه موفق خانم اشرفي در عرصه هاي مختلف و سال ها تلاش صادقانه، افق هاي روشني را براي سازمان متصور شدند.
در اين جلسه مهندس بهروز محمدپور ضمن تقدير و تشکر از پرسنل سازمان، از مهندس مومني که رئيس هيات مديره سازمان نيز بودند و در راستاي اهداف مشترک سازمان و شهرداري کمک هاي زيادي نمودند، تقدير و تشکر نموده و آمادگي براي هرگونه کمک به مجموعه شهرداري و سازمان را اعلام داشتند.
در ادامه خانم اشرفي ضمن تقدير و تشکر از حاضرين در جلسه، آمادگي خود براي پيشبرد اهداف سازمان و کمک به همکاران را اعلام کردند و از زحمات آقاي مهندس محمدپور تقدير نمودند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن