بخشی از خدمات شهروندی سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری الکترونیکی شد

شنبه 02 بهمن 1400
  • 1400/10/16 - 20:05
  • تعداد بازدید : 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

با هدف تسهیل در خدمات مدیریت شهری
بخشی از خدمات شهروندی سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری الکترونیکی شد

بخشی از خدمات شهروندی سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد شامل درخواست هرس ، درخواست آبیاری ، درخواست قطع و جابجایی درخت ، درخواست ایجاد فضای سبز و درخواست کاشت نهال در بستر پورتال الکترونیکی شد.

خدمات الکترونیک شهرداری شهرکرد

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ، عباس بیگی ، با بیان اینکه استفاده از قابلیت های خدمات الکترونیکی و تعاملی در راستای توسعه و افزایش کیفیت خدمات شهری، مزایای فراوانی را دربر دارد که در این میان، شهرداری  به عنوان هسته اصلی مدیریت و ارائه خدمات شهری، می توانند با توسعه زیرساختهای الکترونیکی ، خدمات رسانی به شهروندان را در قالب عرضه خدمات الکترونیک تسهیل نماید گفت : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان متولی این موضوع اقدامات متعددی را طی سال گذشته در جهت فراهم کردن زیرساختهای ارائه خدمات الکترونیکی به شهروندان انجام داده است.

وی افزود: با تکیه بر این دیدگاه و با استفاده از قابلیتهای پورتال شهرداری ، الکترونیکی نمودن بخشی از خدمات شهروندی سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد در دستور کار سازمان قرار گرفت.

این خدمات شامل درخواست هرس ، درخواست آبیاری ، درخواست قطع و جابجایی درخت ، درخواست ایجاد فضای سبز و درخواست کاشت نهال هم اکنون از طریق پورتال سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری و یا پورتال میزخدمت الکترونیکی شهرداری شهرکرد قابل دریافت می باشند.

عباس بیگی با اشاره به اینکه برای استفاده از خدمات فوق شهروندان محترم ابتدا باید در سامانه احراز هویت شهرداری ثبت نام نمایند افزود : پس از ثبت نام و ثبت درخواست ، کلیه درخواستهای شهروندان از طریق کارتابل الکترونیکی شهروند قابل پیگیری خواهد بود.

  • گروه خبری : اخبار سازمان
  • کد خبر : 2772
نویسنده محتوا :
مدیر سیستم

مدیر سیستم

تصاویر خبر

نظر خود را بنویسید.

میز خدمت
میز خدمت
میز خدمت الکترونیک
سامانه شهرسازی
سامانه شهرسازی
سامانه خدمات آنلاین شهرسازی