بازديد اعضاي نظام مهندسي استان از فعاليت هاي سازمان در حوزه شهرسازي

کد خبر: 11060 تاریخ انتشار: 1395/07/26 12:23:20
نمایش: 644
اخبار
به گزارش روابط عمومي سازمان فاوا شهرداري شهرکرد ، در جريان اين بازديد اعضاي نظام مهندسي ساختمان استان از نزديک با سيستم جامع شهرسازي و نوسازي آشناشدند.
مدير عامل سازمان فاواي شهرداري شهرکرد در اين نشست به لزوم تجهيز شهرداريها به سيستمهاي با تکنولوژي به روز و کارآمد جهت ارائه خدمات سريع و دقيق به شهروندان اشاره کرده و به تشريح قابليتهاي نسخه تحت وب سيستم شهرسازي که جديدا در شهرداري پياده سازي شده پرداختند. وي با بيان اينکه با پياده سازي سيستم جديد امکان ارائه خدمات آنلاين به شهروندان ، ادارات و واگذاري برخي از خدمات حوزه شهرسازي به دفاتر پيشخوان ميسر گرديده است افزود با توجه به رويکرد شهرداري شهرکرد در هوشمند سازي و ارائه خدمات الکترونيک آنلاين ، لزوم پياده سازي زير سيستم مهندسين ناظر جهت بهره گيري سازمان نظام مهندسي از زير ساختهاي نرم افزاري در جهت مکانيزاسيون کليه فعاليتهاي مرتبط با مهندسان ناظر ، استفاده ناظرين از امکانات سيستم يکپارچه شهرسازي و زير ساخت GIS ، ثبت آنلاين گزارشات و بهره گيري از کارتابل هوشمند را ياد آور شده و خواستار همکاري دوسويه جهت راه اندازي سيستم اشاره شده داشتند. عباس بيگي همچنين از آمادگي کامل سازمان فاواي شهرداري جهت تأمين زير ساختهاي سخت افزاري و امکان بهره برداري از ديتاسنتر شهرداري در صورت تمايل سازمان نظام مهندسي استان خبر داد و افزود سازمان فاواي شهرداري شهرکرد آمادگي کامل جهت تعامل با کليه دستگاههاي استان در راستاي پياده سازي شهر هوشمند را اعلام ميدارد.
در ادامه اعضاي نظام مهندسي ساختمان ضمن آشنايي با سيستمهاي شهرسازي ، نوسازي ، درآمد و ماده 100 ، اظهار نمودند که پياده سازي سيستم مهندسين ناظر با توجه به امکانات گسترده سيستم و يکپارچگي اين سيستم با سيستم جامع شهرسازي شهرداري شهرکرد جزء اولويتهاي حوزه فناوري اطلاعات اين سازمان مي باشد.
 

افزودن دیدگاه


تصویر روز

آمار سایت

آنلاین ها
26
امروز
58
دیروز
26
هفته
344
ماه
16080
کل
91337