امکان پرداخت عوارض از طريق دستگاه‌هاي کارتخوان در شهرداري شهرکرد فراهم ميشود

کد خبر: 11061 تاریخ انتشار: 1395/07/26 12:24:01
نمایش: 880
اخبار
مديرعامل سازمان فاواي شهرداري شهرکرد با اعلام اين خبر افزود اين دستگاهها مستقيما به سيستمهاي شهرداري متصل و امکان پرداخت عوارض را به صورت آني براي شهروندان مهيا مي سازد.
به گزارش روابط عمومي سازمان فاواي شهرداري شهرکرد ، عباس بيگي با بيان اينکه پرداخت الکترونيک عوارضات نوسازي ، پسماند ، صنفي ، خودرو و تابلو از چند سال قبل در شهرداري شهرکرد آغاز شده است وضمن ثبت شناسه قبض و پرداخت و بارکد بر روي قبوض شهرداري امکان پرداخت عوارضات اشاره شده از طريق مبادي مختلف پرداخت الکترونيک نظير ATM ، اينترنت ، تلفنبانک ، Pos و ... فراهم گرديده است افزود در جهت رفاه حال مراجعين و شهروندان در پرداخت و تأييد آني قبوض اين سازمان اقدام به آماده سازي زير ساختهاي لازم جهت نصب PC Pos در شهرداري و مناطق نموده است و بهره برداري از اين دستگاهها به زودي آغاز خواهد شد. وي با بيان اينکه اين دستگاهها مستقيماً به سيستمهاي نرم افزاري شهرداري نظير شهرسازي ، نوسازي ، اصناف و عوارض خودرو متصل ميگردد ، امکان پرداخت و تأييد آني قبوض را مهمترين مزيت آن بر شمرده و بهره برداري از اين دستگاهها را يکي از مهمترين زيرساختها در ارائه خدمات شهرداري به دفاتر پيشخوان عنوان نمود.

مدير عامل سازمان فاواي شهرداري شهرکرد در ادامه با عنوان اينکه در حال حاضر پرداخت برخي عوارضات شهرداري به صورت غير الکترونيکي انجام مي گردد از تهيه پيش نويس طرح تجميع پرداخت الکترونيک کليه عوارضات شهرداري توسط سازمان خبر داد و افزود در جهت اجرايي نمودن اين طرح تا کنون چندين جلسه با حوزه هاي مختلف مالي ، درآمد و برنامه ريزي شهرداري برگزار گرديده است.
 

افزودن دیدگاه


تصویر روز

آمار سایت

آنلاین ها
28
امروز
63
دیروز
26
هفته
344
ماه
16080
کل
91342