بيانيه شهرداري شهرکرد به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني قدس

کد خبر: 11065 تاریخ انتشار: 1395/07/26 12:30:03
نمایش: 724
اخبار
روز قدس، روز ايستادگي مستضعفان عالم عليه مستکبران و روز فرياد مظلوميت ملتي است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کريه صهيونيست جنايتکار، آمريکا و همپيمانان آنها برداشت و ادعاهاي مزورانه دموکراسي و حقوق بشر در خصوص انسان دوستي را پوچ و بي معنا جلوه داد.
بدون ترديد تعيين روز جهاني قدس از سوي حضرت امام خميني (ره) را بايد به عنوان نقطه عطفي در رهبري حکيمانه آن پير فرزانه در جهان اسلام   و   وديعه اي ارزشمند از سوي خداوند به انقلاب اسلامي و مردم مسلمان وستمديده جهان قلمداد نمود.
راهپيمايي در روز قدس يک راهپيمايي ساده نيست بلکه به تعبير مقام معظم رهبري (مدظله العالي) اين راهپيمايي جريان سيال و جاري خروشان خون در رگهاي ملت مسلمان است.
روز قدس، روز ايستادگي مستضعفان عالم عليه مستکبران و روز فرياد مظلوميت ملتي است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کريه صهيونيست جنايتکار، آمريکا و همپيمانان آنها برداشت و ادعاهاي مزورانه دموکراسي و حقوق بشر در خصوص انسان دوستي را پوچ و بي معنا جلوه داد.
اکنون که رژيم صهيونيستي با حرکات غير انساني به خاک و مردم مسلمان و مظلوم فلسطين ( به عنوان پاره تن اسلام ) تعرض و تجاوز کرده است بر هر مسلمان و در واقع بر هر انساني واجب است که انزجار خود را از اين همه تجاوز و تعدي اعلام کند. روز قدس در واقع روز انزجار صهيونيسم رسانه اي است.
حملات بي‌رحمانه رژيم صهيونيستي به نوار غزه در شرايطي به وقوع مي‌پيوندد که سوريه و عراق در معرض تهاجم وحشيانه گروه‌هاي تکفيري از جمله داعش قرار گرفته‌اند و رژيم اشغالگر قدس با سوءاستفاده از اين شرايط، با حملات هوايي به ساکنان بي‌دفاع غزه، صد‌ها زن و کودک را قتل عام نموده و هزاران نفر را نيز زخمي کرده است.
روز قدس نشانگر اهميت غير قابل انکار مسئله ي آزادي فلسطينيان از يوغ غده ي سرطاني صهيونيسم و بيانگر اين نکته ي مهم است که آزادي قدس شريف نه تنها هيچ وقت از خاطر مسلمانان فراموش نمي شود بلکه روز به روز آرمان فلسطين و فرياد مظلوميت مستضعفين، از دل ملت هايي شنيده مي شود که سالها تحت سيطره ي يک مشت مستبد خودباخته هستند.
در اين روز عزيز که به حق دست ياري خداوند متعال در آن مشهود است، همه ي عالم نظاره گرند که حتي تشنگي و گرسنگي هم نمي تواند مانع مطالبات اسلامي و انساني مسلمانان شود.صهيونيست غاصب بايد بداند مسلمانان جهان و به ويژه مردم شريف و انقلابي ايران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطين حمايت مي‌کند.
بر همين اساس کارکنان شهرداري شهرکرد و سازمان هاي تابعه و شوراي اسلامي اين شهر در آستانه روز جهاني قدس ، جنايت اشغالگران و حاميان غربي آنان را محکوم کرده و بار ديگر ضمن تجديد عهد و پيمان با آرمان‌هاي بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) و با پيروي از منويات  رهبر معظم انقلاب اسلامي در روز جمعه، همگام با مردم خداجوي ايران اسلامي در راهپيمايي باشکوه روز قدس شرکت نموده و با مشت‌هاي گره کرده شعار « مرگ بـر آمريکا و مرگ بـر اسرائيل » سر داده و از شهروندان هميشه در صحنه و روزه‌دار دعوت مي‌نمايد با حضور قدرتمند خود در راهپيمائي روز جهاني قدس لرزه بر اندام پوشالي آمريکا و رژيم غاصب صهيونيستي بيندازند و موجب دلگرمي و قوت قلب مبارزان فلسطيني باشند.

افزودن دیدگاه


تصویر روز

آمار سایت

آنلاین ها
9
امروز
29
دیروز
26
هفته
344
ماه
16080
کل
91308