تجليل از رابطين و فعالين حوزه آمار به مناسبت روز برنامه ريزي و آمار

کد خبر: 11068 تاریخ انتشار: 1395/07/26 12:36:15
نمایش: 1052
اخبار
به گزارش روابط عمومي سازمان فاواي شهرداري شهرکرد، طي مراسمي با حضور شهردار ، معاونين ، مديرعامل سازمان فاوا و رابطين آماري از زحمات رابطين آماري شهرداري و سازمانهاي وابسته تجليل و قدرداني بعمل آمد.
شهردار شهرکرد ضمن تقدير از عملکرد رابطين آماري با اشاره به نقش مهم آمار و برنامه ريزي در توسعه شهرداري ، بر لزوم افزايش دانش آماري همه کساني که در حوزه آمار فعاليت دارند تأکيد نمودند. نورالله غلاميان با اشاره به آمار نامه شهر شهرکرد که با تلاشهاي واحد آمار سازمان فاوا و همکاري معاونت برنامه ريزي تهيه و تدوين گرديد ، خواستار ادامه اين روند و همچنين تهيه اطلس آماري شهر شهرکرد شدند.
معاونت برنامه ريزي و پژوهش شهرداري نيز طي سخناني ضمن تقدير از رابطين آماري ، وضعيت فعلي آمار حوزه هاي مختلف شهرداري و سازمانهاي وابسته را مديون تلاشهاي رابطين آماري عنوان و همچنين اقدامات سازمان فاوا در راستاي مکانيزه نموده فرآيند جمع آوري ، استخراج و تحليل آمار دانستند. شهلا اشرفي در ادامه تلاش براي مکانيزه نمودن فرآيندهاي کليه حوزه هاي شهرداري و استخراج آمار از سامانه هاي نرم افزاري را جزء اولويتهاي حوزه معاونت برنامه ريزي عنوان و استخراج آمار با دقت و سرعت بالا و به صورت برخط از مجموعه سيستمهاي شهرسازي را نمونه بارزي از اجرايي شدن اين مهم دانسته و اظهار اميدواري نمودند که در آينده اين روند در ساير حوزه هاي شهرداري نيز عملياتي گردد
در ادامه مديرعامل سازمان فاوا ضمن تبريک روز آمار و برنامه ريزي به حوزه معاونت برنامه ريزي و رابطين آماري ، از زحمات معاونت برنامه ريزي در راستاي ارتقائ جايگاه آمار تقدير نمودند. عباس بيگي با اشاره به اين که هر سازماني اهداف عاليه اي دارد و براي رسيدن به اين اهداف نياز به برنامه ريزي و حرکت در راستاي برنامه مي باشد ، شالوده و ابزار اصلي برنامه ريزي را آمار صحيح و به موقع دانسته و خواستار توجه بيشتر به موضوع آمار و افزايش دقت و سرعت در ارسال آمار شدند.
در ادامه جلسه به پيشنهاد مدير عامل سازمان فاوا ، انتخاب و تقدير ويژه از سه نفر از رابطين برتر آماري در سال آينده و همزمان با روز ملي برنامه ريزي و آمار مورد موافقت شهردار و معاونت برنامه ريزي قرار گرفت.
در پايان با تقديم تنديسي از زحمات و تلاش‌هاي معاونت برنامه ريزي و با اهدا تقدير نامه از رابطين آماري شهرداري شهرکرد ، تقدير و تشکر بعمل آمد.
 

افزودن دیدگاه


تصویر روز

آمار سایت

آنلاین ها
17
امروز
38
دیروز
26
هفته
344
ماه
16080
کل
91317