مراسم توديع و معارفه سرپرست سازمان فاوا شهرداري شهرکرد برگزار شد.

کد خبر: 11081 تاریخ انتشار: 1395/07/26 13:01:04
نمایش: 1457
اخبار
مراسم توديع و معارفه سرپرست سازمان فناوري اطلاعات شهرداري شهرکرد با حضور معاونت امور اداري و مالي، رئيس واحد حراست،رئيس امور اداري، سرپرست روابط عمومي شهرداري شهرکرد و پرسنل سازمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان در اين مراسم که با صدور حکمي از سوي آقاي غلاميان شهردار شهرکرد ،آقاي مهندس محمدپور به عنوان سرپرست جديد سازمان منصوب و از تلاش‌هاي آقاي مهندس فرهي سرپرست پيشين اين سازمان تشکر و قدرداني شد.
مهندس مومني در اين جلسه ضمن تقدير و تشکر از پرسنل سازمان فاوا گفت: فناوري اطلاعات و آمار نقش مهم و انکار نشدني در مجموعه شهرداري دارد و بايد به آن توجه ويژه اي شود.
آقاي رجب پور با تقدير از مجموعه سازمان فاوا و مهندس فرهي که مسئوليت سرپرستي سازمان را بر عهده داشتند نيزگفت: اخلاق شايسته وکمک به يکديگر از عوامل موفقيت هر مجموعه اي مي باشد. وي با اشاره به تجربه موفق مهندس محمدپور در عرصه هاي مختلف و سال ها تلاش صادقانه، افق هاي روشني را براي سازمان متصور شدند.
در ادامه مهندس محمد پور ضمن تقدير و تشکر از حاضرين در جلسه، آمادگي خود براي پيشبرد اهداف سازمان و کمک به همکاران را اعلام کردند. وي ضمن اشاره به اينکه برنامه هايي براي رشد و توسعه سازمان در نظر دارند حل مشکلاتي از جمله کسري بودجه و کمبود نيرو را ضروري دانستند.
 

افزودن دیدگاه


تصویر روز

آمار سایت

آنلاین ها
24
امروز
56
دیروز
26
هفته
344
ماه
16080
کل
91335