خريد، نصب و پياده سازي دستور العمل خزانه داري و زير سيستم هاي حسابداري، خزانه داري، بودجه و اعتبارات و ...

کد خبر: 22094 تاریخ انتشار: 1398/02/24
نمایش: 597
اخبار
خانم اشرفي از نصب و پياده سازي دستورالعمل خزانه داري و زيرسيستم هاي حسابداري، خزانه داري و … براي 6 سازمان وابسته به شهرداري خبر دادند.
رئيس سازمان فاوا ضمن اعلام اين خبر گفت: در راستاي اجراي دستور العمل خزانه داري و يکپارچه شدن سامانه مالي شهرداري و سازمان ها، ماژول هاي سيستم حساب رايان براي 6 سازمان – پس از تدوين قرارداد، باهمکاري حوزه اداري و مالي، برنامه ريزي، واحد حقوقي و سازمان فاوا با شرکت حساب رايان- خريداري، نصب و راه اندازي گرديد. در ادامه خلاصه اي از اقدامات صورت گرفته به شرح ذيل اعلام مي گردد:
  • آماده نمودن زير ساخت سخت افزاري مورد نياز سامانه توسط سازمان فاوا
  • نصب و راه اندازي قفل سخت افزاري با همکاري شرکت حساب رايان و سازمان فاوا
  • پياده سازي و اصلاح کدينگ هاي حسابداري به صورت کدينگ مشترک براي شهرداري و سازمان هاي تابعه با همکاري امور مالي شهرداري و سازمان فاوا
  • برگزاري جلسات آموزشي با حضور مسئولان، کارشناسان مالي سازمان ها و شهرداري و همکاري واحد آموزش شهرداري و با شرکت و نظارت امور مالي شهرداري و سازمان فاوا
  • اجراي بودجه ريزي تجميعي در سطح سازمان و شهرداري با همکاري حوزه مالي شهرداري و سازمان فاوا
خانم اشرفي در ادامه گفت: بعد از تکميل مباحث آموزشي اين سامانه، راه اندازي سيستم کنترل قراردادها در دستور کار قرار خواهد گرفت. از طرفي با عنايت به اينکه سازمان فاوا در اواخر سال 1396 و اوايل سال 1397 اقدام به پياده سازي سامانه حساب رايان ( حقوق و دستمزد، حسابداري، بودجه و اعتبارات، خزانه داري، سيستم انبار و اموال و دارائي ها) نموده است، خريد سيستم تدارکات نيز اجرائي خواهد شد.
خانم اشرفي در پايان ضمن تقدير و تشکر از کليه مسئولين و نيروهاي اجرائي جهت راه اندازي اين سامانه اظهار اميدواري نمودند با توجه به اهميت و ضرورت اين پروژه بتوان با تعامل شهرداري و سازمان ها اين سامانه را کامل پياده سازي و از قابليت هاي آن بهره مند شويم.

افزودن دیدگاه


تصویر روز

آمار سایت

آنلاین ها
10
امروز
30
دیروز
26
هفته
344
ماه
16080
کل
91309